KÖPECI I- VIII OSZTÁLYOS ISKOLA

Nevelni csak úgy tudunk, ha látjuk a gyerekben a felnőttet, akivé lesz. De ... lássuk meg a felnőttben a gyereket, aki volt: a gyermekit. Mérei F.-Binét Á.

HASZNOS

Olyan oldalak gyűjteménye, amelyeket felhasználhatunk a tanítás/tanulás során

Didactic.ro - Munkatervek, lecketervek és egyéb letölthető dokumentumok pedagógusoknak

Calificativ.ro - Minden, ami az iskolával kapcsolatos (tudnivalók vizsgákról, segédanyagok a tanuláshoz/tanításhoz, szótárak, lexikonok, tankönyvismertetők, tanulási és nevelés tanácsok, hivatalos információk stb.

Educaţie în Mureş - Egy honlap pedagógusoknak, tanulóknak és szülőknek, ahol számtalan hasznos információ (törvények, metodológiai segédletek, tanítással-tanulással kapcsolatos ötletek, javaslatok stb.) találhatók.

Kisiskolásoknak

Iskolába készülök - Népi mondókák és képességfejlesztő gyakorlatok, nyomtatható kifestők óvodásoknak és kisiskolásoknak

Napocska - Az Egyszervolt.hu társoldala, amely kifejezetten szülőknek, óvónőknek és I-IV. osztályos pedagógusoknak készült

Biológia

Alfred Brehm: Az állatok világa - A "biológusok bibliájának" is nevezett 8 kötetes állattani lexikon online változata

Biológia.lap.hu - A "kályha sarka", ahonnan elindulhatsz, ha bármilyen, biológiával kapcsolatos információt keresel az Interneten.

Realika - Digitális foglalkozási és oktatásszervezési szoftver. Több tucat multimédiás biológia, fizika, kémia és matematika lecke és feladatlap.

Google Body Browser - Az emberi test háromdimmenziós modellje. (Csak Google Chrome-mal működik!).  Ha nem a Google Chrome az alapértelmezett böngésző, másold ki és illeszd be a következő lnket:  http://bodybrowser.googlelabs.com/body.html

Egyéb

MiMi.hu -  MiMi.hu oldalain megtudhatja, hogy mi mi is tulajdonképpen. Egy olyan folyamatosan bővülő információbázis található az oldalon, amely sokak kérdésére megadja a választ arra, hogy mi mi is tulajdonképpen.

Lapoda Lexikon - Enciklopédia - A világ legnagyobb kislexikona

Jegyzetek.hu - jegyzetek, tételek, érettségi tételek, dolgozatok kiváló minőségben, teljesen ingyen.

Földrajz

World Atlas - Angol nyelvű honlap, amelyen egy-egy kattintással megjeleníthetők a a térképen az egyes országok, vizek, domborzati formák, valamint azok fontosabb adatai. Régi politikai térképek, valamint az egyes európai országok földrajzi és építészeti nevezetességeinek fényképei is megtalálhatók az oldalon.

Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány (MATEGYE)

Román nyelv és irodalom

Dicţionar online - Online szótárak

Dicționare ale limbii române - Online szótárak (román helyesírási szótár, szinonimaszótár stb.)

Audiocărţi.eu - Román írók, költők életrajza, műveik, letölthető hangoskönyvek, online könyvrendelés (regisztráció szükséges!)

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 4
Tegnapi: 3
Heti: 11
Havi: 7
Össz.: 9 370

Látogatottság növelés
Oldal: Hasznos
KÖPECI I- VIII OSZTÁLYOS ISKOLA - © 2008 - 2024 - kopeciiskola.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »